koniec sekcji

Producent kapusty kiszonej

Skrupulatnie wyselekcjonowane warzywa, aromatyczne przyprawy, tradycyjna receptura, cierpliwość oraz odrobina serca – to przepis na wyśmienite przetwory! Jako producent kapusty kiszonej oferujemy naszym klientom dostęp do warzyw i owoców poddanych procesowi fermentacji. Nasza rodzina zajmuje się tym już od wielu pokoleń, a my korzystamy na ich doświadczeniu. Kapusta kiszona jest idealnym dodatkiem do różnorodnych potraw, w szczególności dobrze komponuje się z daniami mięsnymi, a także rybami. Walory smakowe to nie jedyny atut naszych propozycji, ponieważ przede wszystkim jest to zbawienny wpływ na zdrowie każdego człowieka. Kiszonka wzmacnia układ odpornościowy, zmniejsza poziom złego cholesterolu we krwi, a także pozytywnie wpływa na układ krążenia oraz serce.

Producent kimchi

Ta z pozoru egzotyczna propozycja szturmem weszła na polski rynek gastronomiczny. Jako producent kimchi wiemy, że jest to przede wszystkim symbol kuchni koreańskiej. W klasycznej odsłonie jest to pikantna, sfermentowana kapusta pekińska. Dodatkiem do przetworu mogą być także inne warzywa, a także przyprawy. Kimchi jest ceniona nie tylko za swój oryginalny, wyjątkowy smak, ale także właściwości zdrowotne. Ma niewiele kalorii, zawiera dużo witaminy C oraz A, wapna, a także żelaza. Może stanowić wyśmienity dodatek do różnorodnych dań.

koniec sekcji

Napisz do nas

Jeśli tylko jesteś zainteresowana/ny ofertą naszych produktów, zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania :)

Tomasz Kowalski
WZK Tomasz Kowalski
ul. Juhasów 21
04-784 Warszawa