koniec sekcji

Kiszone buraki

Są pyszne, zdrowe i doskonale sprawdzają się jako dodatek do różnorodnych posiłków. Kiszone buraki oferowane przez naszą firmę są wytwarzane na podstawie tradycyjnych receptur, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Kwasimy je w specjalnych beczkach, dodając do nich aromatyczne przyprawy, w tym liście dębu, wiśni czy chrzan. Ich wyjątkowy smak to rezultat odpowiedniego doboru warzyw. Kisimy jedynie te w pełni naturalne, pozbawione substancji chemicznych. Robimy to w sezonie, co sprawia, że nasze buraki są soczyste i pełne wyrazistego smaku. Kiszone przetwory stanowią doskonały, szybki dodatek do obiadów oraz kolacji, w szczególności do mięs oraz ryb. Można je jeść przez cały rok, a w szczególności zaleca się to robić jesienią oraz zimą, przez wzgląd na ich właściwości zdrowotne.

Poznaj zdrowotne właściwości kiszonych buraków

Ogromnym atutem naszych kwaszonych buraków jest nie tylko ich wyrazisty smak, ale także właściwości zdrowotne. Usuwają z organizmu wolne rodniki, pomagają w walce z anemią, wspomagają pracę nerek oraz wątroby, a nawet opóźniają procesy powstania zmian nowotworowych czy miażdżycowych. Są źródłem cennych witamin i minerałów, w szczególności żelaza, a zatem powinny pojawić się w diecie wegetarian oraz wegan. Ich regularne spożywanie to również dobry sposób na poprawę odporności organizmu.

koniec sekcji

Napisz do nas

Jeśli tylko jesteś zainteresowana/ny ofertą naszych produktów, zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania :)

Tomasz Kowalski
WZK Tomasz Kowalski
ul. Juhasów 21
04-784 Warszawa