koniec sekcji

Producent ogórków kiszonych

Dbamy o jakość, a także niezmienny, tradycyjny smak. Jako producent ogórków kiszonych zależy nam na tym, aby zaspokajać nawet najbardziej wysublimowane podniebienia. Skupiamy się zatem na tym, aby nasze przetwory wyróżniały się wyjątkowym smakiem. Bazujemy na tradycyjnych recepturach, które są w naszej rodzinie już od wielu pokoleń. Nie boimy się również eksperymentować z nowymi smakami, jednak nie zmieniamy tego, co jest sprawdzone! Nasze kiszone ogórki wyróżniają się głębią smaku oraz wspaniałym aromatem. Sekret ich popularności, nie jest żadną tajemnicą – do kiszenia wykorzystujemy jedynie najlepsze, starannie dobrane warzywa, które są świeże i nie zawierają w sobie żadnych substancji chemicznych.

Jakie są właściwości kiszonych ogórków?

Ogórki kiszone cieszą się dużą popularnością, ponieważ nie mają wielu kalorii i są wspaniałym dodatkiem do różnorodnych posiłków. Mają także wiele właściwości zdrowotnych. Są naturalnym probiotykiem, wzmacniają układ odpornościowy, ponieważ zawierają w sobie wiele witamin, a także minerałów. W przetworach znajduje się także kwas mlekowy, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie jelit oraz całego przewodu pokarmowego. Obniżają poziom złego cholesterolu we krwi, zapobiegają anemii, a także wystąpieniu miażdżycy czy chorób serca. Dodatkowo wspomagają również nasz wygląd, ponieważ poprawiają kondycję włosów, skóry i paznokci.

koniec sekcji

Napisz do nas

Jeśli tylko jesteś zainteresowana/ny ofertą naszych produktów, zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania :)

Tomasz Kowalski
WZK Tomasz Kowalski
ul. Juhasów 21
04-784 Warszawa