koniec sekcji

Sok z kiszonych warzyw

Naturalny probiotyk, jakim jest sok z kiszonych warzyw jest bogatym źródłem kwasu mlekowego, który powstaje w procesie fermentacji. Zawiera zatem bardzo pożyteczne dla organizmu każdego człowieka drobnoustroje, które mają pozytywny wpływ na florę bakteryjną jelit. To sprawia, że tego typu soki wspomagają trawienie, usuwają toksyny z organizmu, a nawet chronią przed różnego rodzaju grzybicami. W naszej ofercie znajdziesz zdrowe, ale również pyszne soki z kiszonek. Produkujemy je z kiszonej kapusty oraz buraków. Przelewamy do szklanych, trwałych butelek, które można zabrać ze sobą do pracy, szkoły czy w podróż.

Sok z kiszonego buraka

Sok z kiszonego buraka jest stosowany w medycynie ludowej już od wielu lat. Jego regularne picie może obniżyć poziom cholesterolu, poprawić morfologię krwi, a także wpłynąć pozytywnie na trawienie. Jest to źródło m.in. witaminy C, która wspomaga odporność. Warto zatem sięgać po soki z kiszonek w szczególności jesienią oraz zimą. W naszej ofercie znajdziesz sok z kwaszonego buraka, który posiada prosty, tradycyjny skład. Wysoka jakość wykorzystanych w trakcie produkcji warzyw sprawia, że całość jest pyszna, a aromat podkreślają skrupulatnie dobrane przyprawy.

koniec sekcji

Napisz do nas

Jeśli tylko jesteś zainteresowana/ny ofertą naszych produktów, zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania :)

Tomasz Kowalski
WZK Tomasz Kowalski
ul. Juhasów 21
04-784 Warszawa