tło

Producent kiszonych warzyw i owoców

Od wielu lat pracujemy jako producenci kiszonych warzyw i owoców, bazując na unikatowych recepturach. Przygotowujemy dla naszych Klientów zarówno stałe, jak i sezonowe przetwory – w głównej mierze oparte na kiszonkach. Korzystamy z tradycyjnych przepisów i modyfikujemy je w dowolny sposób. Tworzymy nowe, nieznane dotąd połączenia, pozwalające rozkochać w sobie nawet największych przeciwników kwaśnych smaków! Jesteśmy producentami kimchi i nieoczywistych połączeń, takich jak kiszona gruszka w miodzie czy seler naciowy kiszony w jabłku. W swoich produktach stawiamy przede wszystkim na zachwycający smak oraz walory zdrowotne – kiszonki cechuje bowiem ogromna ilość dobrze przyswajalnych witamin i minerałów.

Kiszone warzywa i owoce dla każdego

Produkujemy kiszone warzywa i owoce w wersjach tradycyjnych, takich jak kiszone ogórki z aromatycznymi liśćmi dębu i wiśni w wersji klasycznej lub na ostro czy znaną wszystkim kapustę kiszoną z solą, ale także niecodziennych – wykorzystując smaki pochodzące z najdalszych zakątków kulinarnych. Mowa nie tylko o wymienionym wcześniej kimchi, ale także doskonałej kiszonej cytrynie po arabsku z doskonałą, wyrazistą kolendrą. Pracując przy produkcji kiszonek od wielu lat, mamy pewność, że oferujemy tylko wyselekcjonowane przetwory komponowane z doskonałych produktów.
 
produkty tradycyjne

Kiszonki
tradycyjne

Sprawdź
kiszonki nieoczywiste

Kiszonki
nieoczywiste

Sprawdź
kiszonki autorskie

Kiszonki
autorskie

Sprawdź
Soki kiszone

Soki
kiszone

Sprawdź
Octy

Octy

Sprawdź
Kombucha

Kombucha

Sprawdź
szare tło

Napisz do nas

Jeśli tylko jesteś zainteresowana/ny ofertą naszych produktów, zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania :)

Tomasz Kowalski
WZK Tomasz Kowalski
ul. Juhasów 21
04-784 Warszawa