tło

Współpraca z Zakiszonymi

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą – oferujemy naturalne kiszonki w doskonałych cenach. Smak i aromat kiszonych owoców i warzyw broni się sam, a my mamy pewność, że zapewniamy naszym Klientom doskonałe przetwory wyrabiane na bazie unikatowych przepisów. Receptury w połączeniu z wysoką jakością produktów i przypraw sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjni! Jeśli prowadzisz sklep, restaurację, hurtownię lub oferujesz catering, najprawdopodobniej jesteś zainteresowany współpracą z Zakiszonymi!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Zakochaj się w Zakiszonych jeszcze dziś!

Jeśli tu jesteś, to wiemy, że poszukujesz genialnych i naturalnych kiszonek – dobrze trafiłeś! Jesteśmy wieloletnim producentem kiszonych owoców i warzyw i stawiamy tylko na to, co najlepsze. W swojej pracy nie używamy żadnych konserwantów, sztucznych barwników czy niezdrowych dodatków. Stawiamy jedynie na procesy naturalnej fermentacji, dzięki której nasze wyroby są pyszne, kolorowe i zdrowe! Zapoznaj się z naszymi produktami i daj nam znać, że chcesz dołączyć do świata Zakiszonych. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę odpowiednią dla potrzeb obu firm.
szare tło

Napisz do nas

Jeśli tylko jesteś zainteresowana/ny ofertą naszych produktów, zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania :)

Tomasz Kowalski
WZK Tomasz Kowalski
ul. Juhasów 21
04-784 Warszawa